ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60 
 +38 (098) 294-41-60
 skype: abcname_company
 e-mail: support@abcname.net

Головна   |   Пошукова оптимізація і реклама   |   Рекламні площадки

Рекламні площадки в Хмельницком

Контекстна реклама не завжди є дуже ефективною. Якщо тематика Ванашого сайту та діяльності є занадто вузькою і специфічною або просто нової і ще невідомою, то навряд чи велику кількість людей буде набирати ваші ключові слова в пошукових системах. У цьому випадку краще розмістити Ваші банера або текстові оголошення на популярних та відвідуваних сайтах схожей або супутньої тематики.
Наприклад, Ви продаєте рамочки для фотографій (у Вас їх величезна кількість і доступні ціни, але асортимент продукції обмежений лише рамочки). У цьому випадку лише невеликий приплив відвідувачів дасть Вам контекстна реклама. Набагато краще розмістити Вашу інформаціюна сайті великого магазину фототоварів, фотостудії або великого магазину сувенірів і подарунків.

Є ще випадки коли більш ефективною є реклама на тематичних майданчиках.
Наприклад, Ви створюєте сайти і Вас не влаштовує кількістьвідвідувачів. Тоді крім контекстної реклами Ви можете знайти і досить вигідно розмістити оголошення на спеціалізованих порталах схожої тематики, які відвідують не тільки Ви і Ваші конкуренти в цілях спілкування і навчання, але й люди, зацікавлені в пошуку дизайн студій для замовлення сайту. В такому разі, це дуже підходяще місце для розміщення Вашої реклами. Цей вид реклами може коштувати набагато дешевше і приносити набагато більше цільових відвідувачів.

Фахівці компанії ABCname м. Хмельницький вивчать специфіку Вашого сайту і підберуть самые оптимальні варіанти.

 

 
Блокування файлів
29.05.2007
Блокування файлів
29.05.2007
Введення в PHP5
29.05.2007