ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60 
 +38 (098) 294-41-60
 skype: abcname_company
 e-mail: support@abcname.net

Головна   |   Реєстрація доменних імен

Реєстрація доменних імен в Хмельницькому

 

1. При виборі доменного імені в ABCname м. Хмельницький для Вашого сайту рекомендується перш за все визначити, що вигідніше і зручніше відобразити в назві сайту: назва самої організації (у випадку відомого бренду) або напрямок діяльності компанії. В другому випадку доцільно вибирати ім'я, що укладають в собі термін (ключіше слово), характерний для бізнесу компанії.

При створенні персональної сторінки в якості назви будуть вдалі іменні домени, тобто співпадають з прізвищем (іменем, логіном, дитячим прізвиськом і т.п.) власника сайту. В якості доменного імені для сайту, присвяченийного хобі його власника, прекрасно підійде слово, що означає це хобі.

2. Рекомендуємо вибирати як можна більш короткий, легко запам'ятовується ім'я. Це гарантує впізнанність і доступність вашого сайту. Зверніть увагу також на благозвучне дОмен імені, щоб вона не викликала негативних емоцій.

4. У випадку, якщо обраний вами домен допускає неоднозначність у написанні імені при голосової передачі, можлива реєстрація декількох варіантів написання такого домену (в тому числі з урахуваннямдефісом) з наступною переадресування на основний сайт.

5. Реєструвати доменне ім'я рекомендується як можна раніше, на самому початку реалізації проекту. Реєструють доменні сьогодні, завтра він може бути вже зайнятий. Ідеї висять в повітрі!

 

 
Введення в PHP5
29.05.2007
Як надіслати пошту
29.05.2007
Введення в PHP5
29.05.2007