ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60Головна   |   Послуги

Мільйон відвідувачів сайту з пошукових систем - це реально

 
Великий бізнес давно зрозумів, що Інтернет створено не для ігор і розваг, а для отримання і збільшення доходу. Статистика каже, що щодня, тільки в пошукову систему Яндекс вводиться 5 мільйонів запитів, в яких є слова "купити", "продаж", "магазин", "цєна "," замовлення ". А ведь Яндекс - це тільки половина всіх запитів. Отже, приблизно 10 мільйонів чоловік хочуть щось купити в Інтернеті.

Дуже може бути, що хоча б мільйон з усіх цих жаждущих покупки, хочуть купити продукцію, яку випускає Ваша компанія.Тобто, якщо у вас є сайт в Інтернеті, то у вас є шанси отримати цей мільйон себе в клієнти. Але чи так це? Без просування сайту - ніяк ні!

В Інтернеті все більше розвивається електронна комерція, з'являються Інтернет магазини, з часом зростає ітоварообіг цих магазинів. Люди можуть не встаючи з дивану та не виходячи з дому робити покупки. Але в тому випадку, навіть якщо вони нічого не купують, інформація про фірму, про сайт запам'ятається ім. А це найголовніше.

Саме просування сайтів, серйозне, тривале, до вірний професіоналам, призведе до того, що ви отримаєте цих потенційних покупців. Причому, фахівці по просуванню та оптимізації сайтів дизайн студії ABCname м. Хмельницький з усього потоку трафіку здатні виділити і направити на Ваш сайт саме цільову аудиторію, людей, які хочуть купити саме Ваш та продукти та послуги. Статистика стверджує, що просування сайтів та попередня йому оптимізація сайтів - в рази ефективніше іншої реклами.

Створення сайтів у Хмельницькому


Створення сайтів починається з визначення завдань і цілей, які ви ставите перед вашим ресурсом. Створення сайту в Хмельницьку & nd
ash; складний поетапний процес, який включає в себе роботи з складання технічного завдання, узгодження структури сайту, створення дизайну, програмування системи керування змістом, інформаційного наповнення, тестування, оптимізації сайту під вимоги пошукових систем, і подальшейому просування в Інтернет.

Наш багаторічний досвід в створення сайтів і сотні завершених проектів дозволяють нам сказати, що зробивши сайт з прекрасним дизайном і функціоналом, можна не отримати очікуваного результату. Майже 85% проектів не стали ефективними. І це відбувається не з-за того, що вони були погано зроблені, а тому, що після створення їх просуванням і розвитком не займалися і не займаються по сей день.

 

Навіщо потрібно бути на першій сторінці результатів видачі пошуковика

Сайт може мати продающим текстом і приваблює увагу дизайном, але якщо вас немає в перших двох сторінках видачі результатів поисковика - до вас за статистикою може дістатися тільки п'ять відсотків потенційних покупців.

Розвиток Интернета стрімко набирає кроки. Сотні проектів відкривається щодня, і якщо ви хочете, щоб ваш проект був відвідуємо серед величезної маси - вам необхідно просування сайту. В українському сегменті Інтернету - сім чоловік з десяти заходять на сайт з пошукової системи Яндекс. Відомо також, что 95% подали запит шукають інформацію не далі другий - третьої сторінки видачі результатів пошуку, і лише близько 5% - добираються до четвертої - п'ятої сторінок. Ось чому просування сайтів в пошукових системах - основа розвитку вашого сайту.

Продвіженіе сайтів - на сьогоднішній день один з найдешевших видів реклами, і це теж важливий фактор. А якщо врахувати масштаби її впливу, то тільки лінивий може цим не скористатися.

А от якщо вашим сайтом зайнялися фахівці та виконали роботипо його просуванню, картина кардинально змінюється - і на ваш сайт потоком заходять потенційні покупці. 
Постранічний висновок результату
29.05.2007
Основи безпеки
29.05.2007
Постранічний висновок результату
29.05.2007