ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60 
 +38 (098) 294-41-60
 skype: abcname_company
 e-mail: support@abcname.net

Головна   |   Flash розробка

Що таке Fash?

В даний час використання технології Macromedia Flash стає
все більш і більш популярною для створенийия анімованих та інтерактивних веб-сторінок. У чому тут справа?

Можливість використання не тільки растрової, але і векторної графіки во Flash значно зменшує обсяг анімації без втрати її якості. Можна змінювати розмір об'єктів, їхпрозорість, і використовувати будь-які шрифти та колірні ефекти. А можливості анімації об'єктів можуть бути обмежені тільки фантазією самого творця "кліпу".

Все це і відкриває нові можливості для створення по-справжньому інтерактивних сайтів з Flash - заставками, банерами, інтерактивними меню, іграми і т.д.

Однак для того, щоб Flash анимация не набридає користувачу, потрібно бути дуже акуратним при її використанні. Не варто забувати про те, навіщо користувач пришел до вас на сторінку. Він найчастіше шукає корисну інформацію про Вас і про Вашу фірму і його основною метою зовсім не є багаторазовий перегляд рекламної заставки. А хіба Вам подобаються часто повторювані рекламні ролики по телебаченню? Так і Flash анімація має бути швидше неназойлівим елементом оформлення сайту, ніж його основою.

Створення невеликих інтерактивних Flash вставок і простіше, і ефективніше, ніж створення всього сайту на Flash.

Крім того, творці сайтів, цілком зроблених під Flash, Стикаються з такими проблемами:
Найчастіше створюються 2 версії сайту, одна з використанням Flash, а інша текстова - html. А це веде за собою збільшення обсягу робіт для web-майстра, йому необхідно оновлювати обидві версії, що вимагаємот більше часу, уваги, і знання Flash. І як наслідок - збільшення вартості робіт з оновлення веб-сайту.
Пошукові системи не в змозі поки індексувати текст, закладений всередині Flash ролика.
  Користувач дуже часто не може знайти на сайті інформацію з-за наявності нестандартно розташованого під Flash матеріалу. Він просто плутається в його вміст.

Отже, в даний час правильним є використаннякращих властивостей Flash анімації з грамотною інтеграцією її у мову html, переваги якого незаперечною. А що буде далі - побачимо.

 

 
Що таке сесії і для чого вони потрібні?
26.04.2007
Робота з базами даних
29.05.2007
Блокування файлів
29.05.2007